Kontakt

Hvis du har spørgsmål, er du altid velkommen til at kontakte os.

Vig Festival
Holbækvej 16B, 4560 Vig
T: 5931 6468
E: info@vigfestival.dk

Har du spørgsmål omkring camping på Vig festival, skriv venligst til camping@vigfestival.dk

Kontoret har følgende åbningstider: kontoret har åbent efter aftale med ledelsen.

Kontoret

Daglig leder: Daniel Jeppesen
Mail: daniel@vigfestival.dk

Brian Arne Larsen
Mail: brian.arne@vigfestival.dk

Bogholder:
Mail: bogholderi@vigfestival.dk

Koordinatorer

Eksterne boder:
Jesper Hagelund
Mail: jesper@vigfestival.dk

Non Food lager:

Mail: nonfood@vigfestival.dk

Food Lager:

Mail: food@vigfestival.dk

Indleje:

 

Indretning og Områdeledere:
Martin Jeppesen
Mail: indretning@vigfestival.dk

Renholdelse:
Kirsten Kongslev
Mail: renholdelse@vigfestival.dk

Pladsetablering & service:
Kim Sørensen
Mail: plads@vigfestival.dk

Hjælpere:
Bente Lebjerg
Mail: hjaelper@vigfestival.dk

Sikkerhed:
Kasper Ravn
Mail: sikkerhed@vigfestival.dk

Medie / IT:
Martin Krøyer
Mail: medie@vigfestival.dk

Økonomi:
Steen Rosvald
Mail: steen.r@vigfestival.dk

Program:
Ricki Susic
Mail: program@vigfestival.dk

Interne Boder: (kun festivalens egne boder)
Rikke Sørensen
Mail: boder@vigfestival.dk